RYOBI BCL 3620

Cena produktu RYOBI BCL 3620 není známa.

 

Popis produktu RYOBI BCL 3620: Popis: Nabíječka RYOBI BCL 3620 One Plus je nejflexibilnější systém akumulátorového nářadí na světě. V tomto systému je možné jeden akumulátor a jednu nabíječku použít současně u 6 různých strojů ...  Více informací


RYOBI BCL 3620 - popis

Popis: Nabíječka RYOBI BCL 3620 One Plus je nejflexibilnější systém akumulátorového nářadí na světě. V tomto systému je možné jeden akumulátor a jednu nabíječku použít současně u 6 různých strojů pro zahradu a u desítek typů elektrického nářadí. Pružnost systému One Plus pro Vás znamená, že si můžete sestavit svůj vlastní systém akumulátorového nářadí, a to zcela dle vašich přání, jak a kdy budete chtít. Kupte si jednou akumulátor a nabíječku, vyberte si nářadí, které potřebujete a s tímto jedním akumulátorem můžete provozovat všechny typy nářadí. To znamená, že ušetříte peníze, protože s každým novým nářadím nebudete muset znovu současně kupovat i akumulátor a nabíječku. Možností volby mezi novým lithiovým akumulátorem s velkou výkonovou kapacitou a akumulátorem NiCd Vám systém One Plus nyní poskytuje ještě více flexibility při výběru přesně toho zdroje energie, jenž potřebujete, abyste mohli optimálně provést svou práci. Váš vstup do systému One Plus: KROK 1 Opatřete si lithiový nebo NiCd akumulátor a nabíječku. KROK 2 Kupte si stroje, které potřebujete. KROK 3 Používejte všechny stroje systému One Plus s jednou baterií. KROK 4 Šetřete peníze, protože u vašeho dalšího akumulátorového stroje už nebudete muset současně kupovat ani akumulátor ani nabíječku.

Výrobce Ryobi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu RYOBI BCL 3620 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kotle nebo Skleníky, Zahradní domky, Koronavirus.