Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Příslušenství k domu a zahradě >

Duramax Rám pro Colossus 7.8

Duramax Rám pro Colossus 7.8

Cena produktu Duramax Rám pro Colossus 7.8 není známa.

 

Popis produktu Duramax Rám pro Colossus 7.8: Samonosná podlahová konstrukce pro zahradní domky - originální příslušenství Duramax. Pevná kovová konstrukce z 1,2 mm silného pozinkovaného plechu na kterou lze připevnit domek. Při použití této ...  Více informací


Duramax Rám pro Colossus 7.8 - popis

Samonosná podlahová konstrukce pro zahradní domky - originální příslušenství Duramax. Pevná kovová konstrukce z 1,2 mm silného pozinkovaného plechu na kterou lze připevnit domek. Při použití této konstukce tak není třeba pro domek připravovat speciální základovou desku, či betonovat základy a domek můžete umístit na jakoukoliv rovnou plochu (tráva, hlína, štěrk,..). Použítím základny se domek výrazně zpevní. Na konstrukci je poté možné připevnit libovolnou podlahu (OSB desky, překližka, prkna..). Rám s domkem doporučujeme přikotvit k zemi.

Výrobce Duramax

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Duramax Rám pro Colossus 7.8 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní domky nebo Kotle, Skleníky, Sauny a infrasauny.