Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Příslušenství k domu a zahradě >

BB Ochranný olej na dřevo 950 ml světlé

BB Ochranný olej na dřevo 950 ml světlé

Cena produktu BB Ochranný olej na dřevo 950 ml světlé není známa.

 

Popis produktu BB Ochranný olej na dřevo 950 ml světlé: Popis: Ochranný olej na dřevo 950 ml světlé * Objem: 950 ml * na světlé dřeviny * Přípravek,určený primárně pro týkové dřevo/exotické/tvrdé dřevo,je kombinací týkového oleje se speciálními pigment...  Více informací


BB Ochranný olej na dřevo 950 ml světlé - popis

Popis: Ochranný olej na dřevo 950 ml světlé * Objem: 950 ml * na světlé dřeviny * Přípravek,určený primárně pro týkové dřevo/exotické/tvrdé dřevo,je kombinací týkového oleje se speciálními pigmenty,které zdokonalují týkovou barvu a poskytují kompletní UV ochranu. Zabraňuje černání týkového dřeva a pronikání vlhkosti (impregnuje). Chrání proti skvrnám od tuků,vína a proti vzniku plísní. Poskytuje dlouhotrvající ochranu dokonce i proti působení tropického slunce a soli. Ochranná vrstva na horizontálních plochách vydrží 8-12 měsíců a na vertikálních až 2x déle. Nekape,nestéká. K dokonalému efektu stačí pouze jeden nátěr (950ml ošetří 15-20m2). Dřevo stačí ošetřit pouze 1 tenkým nátěrem (běžné oleje je nutné natírat 2-3x), jednou za rok.

Výrobce BB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BB Ochranný olej na dřevo 950 ml světlé užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní domky nebo Kotle, Skleníky, Sauny a infrasauny.